.
אל התיווך המהיר-סוכנות נדל"ן לשיווק אסטרטגי לנכסים 

052-6750287

"כל נכס יכול להימכר השאלה היא באיזה מחיר?"

בעלי נכסים יקרים!

רוצים למכור את הנכס שלכם ?

רוצים למכור אותו במחיר טוב?

רוצים למכור אותו בזמן קצר?

רוצים ביטחון אישי ושקט נפשי?

זה בדיוק מה שתקבלו !!!

כבדו את הנכס שלכם ואת הזמן שלכם!!!

ניסיון שיווקי של למעלה מ-10 שנים ברציפות!משנת 2008 

"למתווכים קיימות רשתות שיווק משלהם, יש להם מערכות פנימיות ואפשרויות להגיע למגוון קהלים, החל מחרדים ועד למשקיעי נדל"ן מחו"ל, וכדאי לקחת את זה בחשבון". 

למוכר הממוצע לרוב אין אפשרות להגיע ליותר ממדיה אחת, והמדיה שזמינה לו היא לרוב כזו שהיא חינמית ואינטרנטית.  "אנשים חושבים שאם הם יפרסמו את הדירה למכירה ביד 2 אז הם סגרו את הפינה, אבל ביד 2 קיימות אלפי מודעות של דירות למכירה והמוכר לא תמיד יודע מה היתרונות ובעיקר מה החסרונות של הדירה שלו כדי לשווק אותה נכון, אז כשהוא רואה שהוא לא מקבל פניות הוא מוריד במחיר. ירידות תכופות במחיר דווקא מרתיעות את הלקוחות, כי זה גורם לתחושה שהמוכר לא רציני, חשוב לזכור את הדברים האלה בעת שמוכרים דירה".

לרוב כשאנשים חושבים איך לתמחר את הדירה שלהם הם לרוב פשוט בודקים בכמה השכן מלמעלה מוכר את הדירה שלו. הדירה שלכם לחלוטין לא זהה לזו של השכן - לרוב היא כוללת פחות/יותר תוספות, היא ממוקמת בקומה שונה, לפעמים קיימים היתרי בנייה עליה או שיפוצים שיש לבצע בנכס. נסו לפרסם את הדירה במחיר שאתם חושבים שהוא המתאים לדירה שלכם בהתאם לנתונים שאספתם (מאתרים כמו יד 2, מדלן או רשות המיסים) ולראות האם יש ביקוש ומה התגובות של הקונים, ולפי זה להחליט אם המחיר באמת מתאים או לא שיש מקום להוריד בו.

שימו לב כי בדיקות ביד 2 או ברשות המיסים לא בהכרח יניבו הערכה מדויקת של מחיר הנכס שכן פעמים רבות גודל הנכס בפועל והתוספות הכלולות כלל לא מופיעות שם או המחיר המדווח לא כולל קומבינות שעושים בעלי הדירות והקונים לצורך הטבות במס.

כדי לדעת מה המחיר המדויק של הנכס כדאי להתייעץ עם מתווך. "למוכר של דירה אין אפשרות לדעת מה המחיר המדויק לנכס שלו... רק מתווך דירות שבאמת מכיר את השוק יכול לתמחר את הדירה נכון. וברגע שאתם מתמחרים לא נכון אתם מפספסים את הקונים הרציניים שמגיעים לרוב במעגל הראשון (שלושה חודשים ראשונים של פרסום הנכס) – הקונים רואים שהמחיר גבוהה מידי ביחס למחירים בשוק וזה יוצר תחושה ללקוחות הפוטנציאלים שהמוכר לא רציני או לא מכיר את השוק... ואז המוכר יצטרך להוריד מחירים מה שעושה נזק גדול ואף יכול 'לשרוף' את הדירה בשוק" 

 

אל תתפשרו פשוט תתקשרו!

052-6750287

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.